
Gratis Verzending Vanaf €80
Analgésicos no contiene Azúcar
Acetaminofen.( 120ml.)
*Alivio rapido del dolor
*Baja la fiebre
*No irrita el estómago
*Antipático
sabor a fresa especialmente para Niños.
Pijnstillers bevatten geen suiker.
Paracetamol. (120 ml.)*Snelle pijnverlichting*Vermindert koorts* Irriteert de maag niet*Onvriendelijk Aardbeiensmaak speciaal voor Kinderen.
West-kruiskade 47B
3014 AL Rotterdam
Nederland
0687300727
Info@laislatropical.nl
KVK: 80776345
BTW-ID: NL003490842B19
Maandag: 12:00 -18:00
Dinsdag - Zaterdag: 10:00 - 18:00
Zondag: Gesloten
West-kruiskade 47B
3014 AL Rotterdam
Nederland
0687300727
Info@laislatropical.nl
KVK: 80776345
BTW-ID: NL003490842B19
Maandag: 12:00 -18:00
Dinsdag - Zaterdag: 10:00 - 18:00
Zondag: Gesloten